Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Typy pánského spodního prádla a jak jej vybírat

Typy pánského spodního prádla a jak jej vybírat

Admin 09. 09. 2021 Jak vybrat správně?

Ve světě módy je dost těžké se zorientovat. Když nejsme módními odborníky, lehce se můžeme mezi různými typy oblečení a prádla ztratit. O to více složité je to zejména pro muže, kteří nejsou módními nadšenci a rádi by si pouze koupili kvalitní prádlo, ve kterém se budou cítit příjemně a pohodlně, protože základ pro top outfit je právě skvěle padnoucí spodní prádlo. 

Jaké typy spodního prádla jsou právě v nabídce a jak jej správně vybírat? Na to naleznete odpovědi v tomto článku. Staňte se módními experty a překvapte svým přehledem, co právě v módním světě letí!

Kategorie Pánské spodní prádlo

  1. Boxerky

Pánské boxerkyBoxerky jsou nejznámější a zároveň nejžádanějším typem pánského spodního prádla. Svoji oblíbenost u mužů získaly zejména svojí pohodlností, praktičností a přizpůsobivostí. Skvěle se hodí pro jakýkoliv typ postavy. Dnes už však nejde pouze o jeden jejich střih, nabídka se totiž značně rozšířila. Kromě klasických TRUNK BOXEREK se na trhu objevily i BOXERKY S DELŠÍ NOHAVIČKOU a MINIMALISTICKÉ BOXERKY (skvělé do teplých letních dnů). Hlavním rozdílem je délka nohaviček a tvar váčku, který však vždy zajišťuje pohodlné nošení. 

Veškeré typy boxerek plně zakrývají jak zadní, tak i přední partie. Nejčastěji jsou zakončené v pase elastickou gumou a jsou vyráběné z pružného a prodyšného materiálu.

TIP pro Vás: Správně padnoucí boxerky netlačí, umožňují jakýkoliv pohyb a případné nohavičky se nikdy nerolují (vždy zůstávají rovné a přilnuté). 

 

  1. Trenýrky 

Pánské trenýrky

Trenýrky bývávaly nejčastěji využívaným typem pánského spodního prádla. S příchodem moderních módních výstřelků jsou však lehce na ústupu. Stejně jako boxerky, také i trenky přinášejí pánům pohodlí a komfort, díky své volnosti a vzdušnosti. Báječně padnou jakékoliv mužské postavě. Oproti boxerkám, mají trenýrky pouze jeden střih, a to dlouhé nohavice (zhruba do půlky stehen) a pas držící pružná guma, která bývá všitá vevnitř látky. Typický, pro klasické trenýrky, je otvor doplněn o malé knoflíčky. 

 

TIP pro Vás: Trenýrky jsou vhodným pánským prádlem pro všechny příležitosti nošení (pro běžné nošení, relaxaci, sportování i spaní).

 

  1. Slipy

Pánské slipy

Ani slipy nepřijdou o své místo mezi pánským spodním prádlem.

Dříve nezajímavý a jednoduchý střih se dnes stal stejně oblíbený jako pánské boxerky. Svému nositeli poskytnou nejen bezchybný design, ale také komfort a perfektní podtrhnutí postavy. Ve skutečnosti jde o spodní prádlo bez nohaviček, které jsou plně přizpůsobivé. 

Vybírat lze mezi bokovým střihem a vyšším pasem.

Mužům menšího vzrůstu zase opticky prodlouží nohy.

TIP pro Vás: Slipy jsou ideálním střihem pro obdařené muže, kteří rádi podtrhnout svoji mužnost.

 

 

  1. Pánská tanga

Pánská tanga

Jednou z novinek ze spodního prádla pro muže jsou pánská tanga. Nehrozte se, nejde o úplně ten klasický typ, který je známý u žen.

Pánská tanga jsou v přední části stejná jako slipy, zadní stranu tvoří pruh látky. Pas tvoří pružná guma.  Tanga jsou ve skutečnosti velmi přizpůsobivá a příjemná k nošení, pokud tedy vyberete správnou velikost.

 

TIP pro Vás: Pánská tanga jsou vhodná pod velice přiléhavé oblečení či do teplých letních dnů. Dají se samozřejmě využít i jako sexy prádlo, potěšení ze strany žen však není zaručené! 

 

 

  1. Jocksy (Jockstrap) 

Jockstraps

Jockstrap je nejnovějším typem pánského spodního prádla, který využívají víceméně sportovci. Tento kousek je tvořen minimálním množstvím látky, které zakrývá pouze přední mužské partie. Zadní díl prakticky neexistuje. Jocksy jsou vzadu tvořené pouze obvodovými gumami, které vedou kolem zadní partie. 

 

TIP pro Vás: Jocksy jsou vhodné jak pro sportovní aktivity, tak i běžné nošení. Též jsou využívané, úzkou skupinkou mužů, jako sexy spodní prádlo.  

 

 

 

 

Jak správně vybírat pánské spodní prádlo?

Toto je nejčastější otázka nejen mužů, ale i mnohých žen, které by rády obnovily šatník svých druhých poloviček. Vzhledem k tomu, že veškeré typy pánského spodního prádla se báječně hodí na jakoukoliv postavu a aktivitu, hlavním kritériem výběru je právě typ podle zvyklosti a pohodlnosti. Páni se však nemusejí bát zkoušet nové věci. Pánské spodní prádlo je vyráběno za účelem toho největšího komfortu, ať jde o jakýkoliv střih. 

Nejdůležitějším aspektem výběru je samozřejmě velikost (dle tabulky velikostí), ale také materiál, který by měl být pružný, ale zároveň vzdušný.

 

Kategorie Pánské spodní prádlo

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejjednodušší výběr a příjemný nákup dobře padnoucího spodního prádla.