Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
V prázdninovém domě v plném stylu

V prázdninovém domě v plném stylu

Admin 30. 06. 2021 Módní poradna

Vneste letní období i do všeho domu. Kousky letních trendů s tipy na spodní prádlo naleznete na našem ehopu.

TRENDY PLAVKY A SPODNÍ PRÁDLO PRO LÉTO 2019

Horký větřík a zářivé slunce nám poslaly tropické teploty, které nás budou „pronásledovat“ celé léto. Společně s horkými letními dny však přišly i horké trendy pro letošní sezónu, které si rozhodně nesmíte nechat odplout.

Odložte přebytečné oblečení a zazařte v těch nejstylovějších plavkách, které z vás udělají královnu pláže, nebo si užívejte poklidné dny doma či na chatě v pohodlném spodním prádle.

Veškeré módní trendy naleznete v naší nabídce na e-shopu www.perfektnipradlo.cz.

 

SPODNÍ PRÁDLO PRO LETNÍ SEZÓNU

Letní barvy pro dobrou náladu

Letní a svěží barvy vám rozhodně zlepší den. Proč tedy nezačít už od spodního prádla? Světle zelenkavá, žlutá, růžová, nechte vyjít na povrch vaše barevné já, ať si trochu zařádí, nejlépe s barevnými sety.

Dejte si pozor na výběr materiálu. V letních dnech je důležité, aby byl prodyšný!

 

 

Podprsenka bez ramínek, řešení pro všechno

Zapomeňte na silikonová, průhledná ramínka. Podprsenka bez ramínek vyřeší dokonalou souhru s topy bez rukávu či zavazováním za krk.

Díky našitým silikonovým proužkům podprsenka báječně drží a vyztužené košíčky poskytují veškerou podporu.

 

 

Push-up pro dokonalý dekolt

Léto je období výstřihů. Chcete zvýraznit svůj dekolt? Rozhodně sáhněte po push-up podprsence a staňte se svůdná pro každého muže.

Při výběru dbejte na správnou velikost. Podprsenka nesmí škrtit ani odstávat!

 

 

 

 

 

Punčocháče pro špatné počasí

I v létě může dojít k ochlazení, ale to neznamená, že nutně musíte uložit veškeré sukně či šaty. Jednoduše si navlékněte vzdušné punčocháče, určené do letních dnů, v tělové barvě.

Tělové punčocháče do letních dnů se vyplatí vlastnit, už jen z důvodu etiky!

 

 

Ťapky do letních bot

Že ponožky do letních bot nepatří? Ano pokud bychom hovořili o otevřené obuvi a klasických ponožkách. Do letní uzavřené obuvi se již několik let vyrábějí tzv. ťapky. Jedná se o nízké ponožky, které oblečou pouze chodidlo a vy si tak můžete užívat ještě větší komfort plážových tenisek.

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejpříjemnější nákup spodního prádla v plném stylu.