Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
U moře v plném stylu

U moře v plném stylu

Admin 02. 06. 2021 Pěkné prádlo

Trendy plavky pro léto 2021 vás nažhaví na dny strávené na pláži u moře, jezera nebo u bazénu. Tak sundejte letní tuniky a zazařte s plavkami z našeho eshopu!

TRENDY PLAVKY A SPODNÍ PRÁDLO PRO LÉTO 2021

Horký větřík a zářivé slunce nám poslaly tropické teploty, které nás budou „pronásledovat“ celé léto. Společně s horkými letními dny však přišly i horké trendy pro letošní sezónu, které si rozhodně nesmíte nechat odplout.

Odložte přebytečné oblečení a zazařte v těch nejstylovějších plavkách, které z vás udělají královnu pláže, nebo si užívejte poklidné dny doma či na chatě v pohodlném spodním prádle.

Veškeré módní trendy naleznete v naší nabídce na e-shopu www.perfektnipradlo.cz.

TRENDY PLAVKY NEJEN K MOŘI

1.     Vykrojené a široké

Nepochybně největším trendem letošní sezóny jsou dvoudílné plavky typu vykrojených kalhotek a širokých ramínek od vrchního dílu. Tento trend však spatřil světlo světa již v 80. letech, takže se nejedná o žádnou převratnou novinku.

Výhodou vysoce vykrojeného spodního dílu plavek je zvýraznění ženských křivek. Širší ramínka od vrchního dílu tvoří s tímto spodním dílem báječnou a velmi zajímavou kombinaci.

 

 

 

2.     Kostice jako doplněk

Letošním velice neobvyklým trendem jsou dvoudílné plavky s výraznými kosticemi. Tento kousek však může působit dojmem, že výrobce jej zapomněl dodělat. Vrchní díl totiž spojuje košíčky pouze kosticí, která může mít různé tvary, oblečené ve stejné látce jako zbytek plavkové podprsenky.

K tomuto vrchnímu dílu se pak hodí zejména vykrojený spodní díl, nebo kalhotky s vysokým pasem.

 

 

 

3.     Jednodílné plavky nejsou nuda

Mezi letošními trendy si vybojovaly místo i jednodílné plavky. Nejde však o žádné obyčejné, vzorované plavky. Toto léto se totiž prosadily průstřihy, které z jednodílných plavek utvoří téměř ty dvoudílné, odhalená jsou víceméně záda, břicho nebo boky.

Jedinou nevýhodou těchto plavek je, že nejsou vhodné do začátku sezóny kvůli opálení.

 

 

4.     Dlouhý rukáv v létě

Ano, čtete dobře. Jedním z letošních trendů jsou doopravdy plavky s dlouhým rukávem. Neobvyklé? Pro mnohé ano, například zažití surfaři v tom však nevidí nic zvláštního. Tento trend ocení zejména dámy, které trpí na spáleniny rukou.

Jedná se jednodílné plavky, které připomínají velice stylové body ozvláštněné různými aplikacemi nebo vzory. Jejich vzhled nemusí být totiž jen sportovní, díky barvě a vzorům mohou dostat nádech romantiky i neutrality.

5.     Z džungle rovnou do vody

Módní svět zkrátka zahltily zebří a tygří pruhy, gepardí a žirafí fleky či krokodýlí a hadí šupiny. Neutekly tomu ani plavky a vy tak můžete vybírat mezi rozvernou divočinou vzorů, které z vás udělají překrásnou Amazonku.

Pokud však chcete divokost plavek zkrotit a vdechnout jim trochu romantiky rozhodně sáhněte po těch obdařených volánky. Své okolí tím rozhodně okouzlíte.

 

 

 

6.     Rozkvetlé květinky a pružné žabičky

Dalším trendem letošní sezóny jsou opět rozkvetlé květinky a žabičkování, které nám jsou ze světa módy už dobře známy z předchozích let. Vzor květin do letních dnů vnese svěžest.

Takto stylový vršek plavek je dobré zkombinovat s kalhotkami do pasu, které báječně vytvarují postavu.

 

 

 

 

7.     Zasažena tropickou vlnou

Trend zvaný Tropic Vibes je sice dozvukem minulé sezóny, ale ani letos nepřišel o své místo v žebříčku oblíbenosti.

Rozhodně se tedy nebojte vyjít na pláž nebo do bazénu v pestrobarevných plavkách s tropickými vzory.

 

 

 

 

8.     Bez doplňků ani ránu

Doplňky k plavkám se staly trendem až v posledních pár letech. Počínaje to ozdobnými řetízky přes opasky s výraznými ozdobnými sponami, které letos frčí. Kromě kruhových spon letí také tenké pásečky objevující se nejen na vrchním, ale i spodním dílu plavek.

Pokud však chcete ještě více a výrazněji své plavky dozdobit, rozhodně sáhněte po přepásání. Tento dekorativní prvek mnohdy spojuje vrchní díl s tím spodním, stejně jako šněrování.

 

 

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejpříjemnější nákup spodního prádla v plném stylu.