Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Perfektní vzhled pro královnu večírku

Perfektní vzhled pro královnu večírku

Admin 30. 11. 2021 Módní poradna

Společně se zimním obdobím přicházejí i společenské večírky a plesy. Mnoho z vás určitě má již v kalendáři při nejmenším poznamenaný firemní vánoční večírek, rodinný vánoční večírek či maturitní ples. Tento článek vám přináší tipy jak nejen na těchto společenských událostech zazářit svým vzhledem.

Je důležité si uvědomit, že každý dokonalý outfit tvoří správně zvolené spodní prádlo. Jednotlivé střihy šatů, halenek a sukní dovolují pouze určitý typ spodního prádla. Zatímco některé dovolují absenci podprsenky jiné ji zase bez výjimky vyžadují. Šaty na tělo nesnesou švy na spodním prádle a boty s otevřenou špičkou nenávidí viditelné punčochy.

Spodní prádlo, které padne

Barvy spodního prádla - Světlé pod světlé, tmavé pod tmavé

Pro začátek je důležité zmínit, že je třeba zvolit správnou barvu spodního prádla, ať se jedná o podprsenku, kalhotky, stahovací prádlo či punčochy.

Jestliže budete chtít svoje okolí okouzlit krásnými světlými šaty, rovnou sety spodního prádla v tmavých barvách zavřete do šuplíku. Jedním z největších módních “zločinů” je totiž tmavá barva pod světlou. 

Pokud oblečete bílý vršek, halenku nebo šaty, volte bílou podprsenku, která bude splývat. Jestliže zvolíte jinou světlou barvu doporučujeme podprsenku v tělové barvě. Ta se navíc báječně hodí i pod tmavé oblečení! Není tudíž nutné mít set v jedné barvě.

 Podprsenka Sandra white                                   Podprsenka Ramona beige 

Důležitý je výběr správné velikosti

Naprostou samozřejmostí dokonalosti jakéhokoliv outfitu, nejen toho pro večírek, je správně padnoucí spodní prádlo. Pečlivě volte velikost ať už se jedná o podprsenku, kalhotky, stahovací prádlo či punčochy. Nikde vás nesmí nic škrtit, ani tvořit ne-hezké přehyby kůže. Spodní prádlo nesmí ani plandat, či padat. Správně zvolené prádlo přilne k tělu a vy ani nevíte, že jej nosíte.

Kalkulátor velikosti

Bezešvé spodní prádlo nadevše

Rozhodně nesmíme zapomenout na dokonalost říkající si bezešvé spodní prádlo. Spodní prádlo, které je šité v kuse a je tedy “ochuzena” o nehodící se švy, je báječným přítelem šatů upnutých na tělo. Díky tomuto prádlu nejsou vidět žádné nesrovnalosti a tvoří tak dokonalou figuru. Nezapomeňte si tedy při nákupu upnutých koktejlových šatů, přikoupit set bezešvého spodního prádla v té správně barvě a velikosti.

GINA podprsenka push-up                                     Bezešvé laserové kalhotky

 

Stahovací prádlo pro perfektní postavu

Stahovací prádlo je jeden velký kouzelník. Z jakékoliv postavy přetvoří dokonalou figuru bez jediného nedostatku. O stahovacím prádle jsem již psali v předešlém článku Stahovací spodní prádlo.

Stahovací spodní prádlo má mnoho typů. Jedním z nejpoužívanějších jsou stahovací kalhotky s nohavičkou a bez nohavičky. Tyto stahovačky zpevní bříško, zadeček a v případě nohaviček i stehna. Stahovací topy zpevňující oblasti bříška, pasu a prsou. Kombinací vrchních a spodních stahovaček je pak stahovací body.

Zeštíhlující kalhotky WOLBAR                                     Dámské stahovací body

Podprsenka jako úplný základ

Základem skvělého outfitu na večírek je správně zvolená podprsenka. Pod jednotlivé střihy se hodí jiný druh podprsenky.

Podprsenka bez ramínek 

Svršky s odhalenými rameny doslova touží po podprsenkách bez ramínek. U plesových šatů jsou většinou již košíčky všité a vy ani podprsenku nepotřebujete. V mnohých případech však v dámských skříních visí šaty, které se bez podprsenky neobejdou. 

Výborným řešením je podprsenka bez ramínek. Ta díky všitým silikonovým proužkům a háčkům u zapínání drží pevně na místě a nikam nesjíždí. Nepotřebujete tudíž žádná ramínka, která by naprosto pokazila dokonalost “odhaleného” střihu. 

Naprostým anti-trendem jsou průhledná gelová ramínka. Jejich trendy období skončilo už tak v minulém století, takže pryč s nimi!

Černá podprsenka bez ramínek                      Tělová podprsenka bez ramínek

Samo-lepící podprsenka

Samo-lepící podprsenka je na trhu se spodním prádle poměrně známou novinkou. Tato podprsenka má “všité” do vnitřku košíčků několik silikonových lepících bublinek, které lepí i po několikátém použití. Podprsenka neobsahuje žádná ramínka ani zapínání. Díky této přednosti se tato podprsenka hodí pod svršky s odhalenými zády.

Revoluce mezi podprsenkami

Úplnou novinkou, která není v dnešní době ještě moc využívána, jsou silikonové a push-up nálepky. Tyto nálepky zcela nahrazují podprsenky. Tento typ “spodního prádla” je skvělým řešením pod uplé šaty s odhalenými rameny či zády.

Nálepky pod poprsí ALL up PS                       Nálepky na bradavky 07 Satyna

 

Punčochy, které jsou nutností

Dle francouzské módy by žádná dáma neměla obléknout sukni bez silonek, tedy punčoch. Známé silonky se staly součástí téměř každého outfitu ženy. Nejenže nohy vypadají mnohem lépe, ale v zimě navíc skvěle zahřejí

 

Silikonové punčochy 8 DEN

Pro nikoho není překvapením, že i silonové punčocháče mají své rozdělení podle jejich jemnosti a průhlednosti. Nejnižší možná hodnota je 8 DEN, která je v případě tělové barvy zcela průhledná. Tuto punčochu se rozhodně vyplatí obléknout pod šaty, které doplníte botami s otevřenou špičkou. Díky její průhlednosti a jemnosti totiž nebude viděn zakončující šev v oblasti prstů na nohou.

 

Silikonové punčochy se vzorem či ozdobou

Velkým trendem se staly silikonové punčochy se vzorem. Je třeba, ale volit tento typ punčoch velice opatrně, aby váš výsledný vzhled nebyl přehnaný. Pokud chcete svůj vzhled ozvláštnit zvolte punčochové silonky se švem táhnoucím se od stehen po kotníky. Pozor ovšem na úpravu, aby šev nikde nevybočoval. Velice hezkým “doplňkem” jsou pak silikonové punčocháče s drobnou ozdobou na achilovce.

Bát se nemusíte silikonových punčoch v černé barvě. Vyhněte se ovšem punčoch v jiném barevném provedení.

Punčochové kalhoty FIORE 5132 Gina             Dámské punčocháče Laura


Veškeré produkty naleznete na našem e-shopu www.perfektnipradlo.cz. Nezapomeňte, že každá z vás může být královnou večírku!