Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Pánové, sportu zdar aneb jak cvičit v tom největším pohodlí!

Pánové, sportu zdar aneb jak cvičit v tom největším pohodlí!

Admin 04. 01. 2022 Módní poradna

Jste sportovními nadšenci, nebo pouze doma příležitostně cvičíte? Jaké druhy sportovního prádla vlastně vůbec existují, jaké jsou jeho funkce a jak jej správně vybrat? Na tyto otázky naleznete odpovědi právě v tomto článku, ve kterém kromě toho najdete také inspiraci pro trendy sportovní spodní prádlo letošní sezóny.

Jste sportovními nadšenci, nebo pouze doma příležitostně cvičíte? Tak či tak, aby vaše fyzická aktivita byla produktivní a účinná, musíte se cítit v tom největším pohodlí, co se „cvičebního úboru“ týče. Základem správně zvoleného outfitu ať už sportovního či pro každodenní nošení je vždy kvalitní spodní prádlo. Jaké druhy sportovního prádla vlastně vůbec existují, jaké jsou jeho funkce a jak jej správně vybrat? Na tyto otázky naleznete odpovědi právě v tomto článku, ve kterém kromě toho najdete také inspiraci pro trendy sportovní spodní prádlo letošní sezóny.

Pánské sportovní prádlo

1.     Sportovní trenýrky či boxerky

Na správný výběr spodního sportovního prádla by měli dbát i muži. Ti to mají v tomto ohledu mnohem jednodušší. Pro to největší pohodlí stačí vybrat správně padnoucí trenýrky či boxerky.

Pánské sportovní trenýrky jsou vyráběny z pružných materiálů, které mají funkci odvodu vlhkosti. Díky pružnosti a pevnosti materiálu nepadají a drží tvar. Pánové mají v dnešní době značně bohatý výběr z různých typ, materiálů i barev. Velice oblíbené, obdobně jako u ostatních typů prádla, je bezešvý jednoduchý střih.Pánské sportovní šortky WINNER Classic VI černé

POZOR: Některé pánské trenýrky či boxerky jsou nabízeny jen pro určitý typ sportovní aktivity.

VÝBĚR: Výběr sportovního pánské prádla si nijak od toho klasického neliší. Je důležité, aby nepadalo nebo naopak neškrtilo a nohavičky se nesmějí vyhrnovat. Sportovní trenky či boxerky nesmějí omezovat v žádném pohybu.

 

 

Nenechte si ujít další články o sportovním spodním prádle, které jsme si pro vás připravili. 

Jaké sportovní spodní prádlo pro dámy letí a jak jej vybírat?

Jaké UNISEX sportovní spodní prádlo můžete nosit a k čemu je dobré?

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejjednodušší výběr a příjemný nákup.