Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Teplé letní noci plné vášně

Teplé letní noci plné vášně

Admin 20. 07. 2021 Módní poradna

Jak rozžhavit teplý vášnivý večer? S erotickým prádlem to půjde snadno. Nenechte si ujít kolekce erotického prádla z našeho e-shopu.

Noční prádlo pro letní sezónu

Léto je časem dovolených v exotických zemí se svým miláčkem. Každá taková dovolená rozdmýchá ještě větší jiskry lásky a vášně, které nejvíce hoří o teplých letních nocích. Každá žena chce na svého společníka udělat ten správný dojem a noc mu pořádně oživit. K tomu nejvíce pomáhá spodní a noční prádélko, které doslova vyzývá. 

Veškeré produkty, které se vám do teplých nocí plné vášně budou hodit naleznete na našem e-shopu www.perfektnipradlo.cz.

Erotické prádlo pro vášnivé noci

Erotické prádlo je vždy šito tak, aby zvýraznilo ženské křivky a přednosti. Nejběžnějšími barvami jsou černá nebo červená přecházející do odstínu rudé. Tyto žhavé barvy nejvíce však podtrhuje materiál. Běžný a nejpohodlnějším materiálem pro erotické prádlo je krajka, více se začala objevovat i průsvitná lehká látka a samet. Některé kousky tohoto vyzývavého prádla se zahalily do lesklého latexu.

 

Erotická podprsenka 818-BRA

1.   Erotické podprsenky

Jedním z nejpoužívanějších vyzývavých kousků jsou samozřejmě podprsenky. Erotické podprsenky se značně od těch klasicích liší. Více zvýrazňují dámský dekolt, a prakticky slouží pouze jako ozdoby než k zahalení. Jsou vyráběny z lehkých a víceméně průsvitných materiálů.

 

 

 

 

Dámské kalhotky Cyria black

2.    Erotické kalhotky

K erotické podprsence se většinou pojí i erotické kalhotky, a tak vytvoří dokonalý set. Stejně jako u podprsenek i erotické kalhotky postrádají klasickou funkci zakrytí a hodují přesnému opaku. Kalhotky jsou většinou vyráběny ve střihu tanga kalhotek nebo brazilek. Tvoří je pouze tenké proužky látky či krajky. Mají však jednu velkou výhodu, jsou totiž prodyšné.

 

 

 

Erotické body 860-TED black

3.    Erotické body

Pokud se chce žena vyhnout klasickým střihům erotických podprsenek a kalhotek, rozhodně ji potěší erotické body. Jedná se vlastně o spojený set, který zahalí i bříško. Ovšem stejně jako veškeré erotické prádlo, jeho účelem není zakrývat, ale zvýrazňovat. Jednou z nevýhod je složitější svlékání.

 

 

 

Bodystocking F231

 

4.    Erotický bodystocking

Erotický bodystocking, nočního vyzývavé prádlo, je téměř novinkou ve světě spodního prádla. Jedná se vlastně o erotické body bez spodku. Podvazky spojují erotický vršek s punčochami. Jsou vyráběny ze síťové, krajkové či průsvitné látky.

 

 

 

 

Dámská košilka 873-BAB

5.    Erotické košilky

Erotické košilky jsou dokonalou náhradou za erotické body. Jsou vyráběny z lehkých a prodyšných materiálů, které jsou velice příjemné, a proto se dají využívat i jako klasické noční prádlo na spaní.

 

 

 

 

Erotický župan OBSESSIVE Swanita robe black

6.    Erotické župánky

Není nadto si svůj vzhled tajemně uschovat. K tomu báječně poslouží lehké erotické župánky, které se od těch klasicích liší tím, že jsou víceméně průhledné a vůbec nehřejí. Jsou vyráběny z lehkých látek v různých barvách. Většinou bývají krátkého střihu a téměř nic tedy nezahalují.

 

 

 

 

Podvazkový pás 1762 Wintertime ecru

7.    Další erotické doplňky

Mezi další erotické látkové doplňky lze zařadit podvazkové pásy a pásky, které doplňují celý erotický set. Jsou vyráběny z tenkého proužku látky nebo krajky a spojují erotickou podprsenku s kalhotkami.

 

 

 

 

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejpříjemnější nákup spodního prádla v plném stylu.