Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Pohodlná těhotenská móda

Pohodlná těhotenská móda

Admin 29. 03. 2022 Módní poradna

Přivést na svět dítě je nesporné privilegium ženy, až kam nám paměť sahá. Její začlenění do společnosti zůstává ovšem v období devíti měsíců - včetně druhé poloviny tohoto období, kdy dochází již k viditelným fyziologickým změnám - v podstatě nezměněné.

Svoje dřívější zvyky a potřeby žena mění teprve v okamžiku blížícího se termínu porodu. Do té doby, v případě bezproblémového průběhu těhotenství, do nástupu na mateřskou dovolenou, pracuje, stará se o domácnost, věnuje se společenským akcím nebo zasloužené dovolené. Nutností je i příprava na nadcházející období a s tím související pořízení nezbytných kousků oblečení. Žena se tak v této své životní etapě stává středem pozornosti módních tvůrců a tím pádem i módním tématem.

Nastávající maminka není módou opomíjená

Fakt, že čekáte narození potomka, není dnes důvodem pro to připadat si módou opomíjená. Právě naopak, můžete tento stav využít a proměnit část svého šatníku, pokud jste to ještě neudělala. Móda nočního prádla či oblečení na doma nabízí příjemné materiály a pohodlné střihy, díky kterým se ženy mohou v době těhotenství a posléze mateřství cítit dobře. Pohodlí oceníte nejen při spaní, při častém nočním vstávání k miminku, ale i během dne.

Těhotenské košilky je možné nosit nejen jako noční prádlo, ale i jako pěkné domácí šaty, které hravě splní svou praktickou úlohu při péči o novorozence. Vrchní část košilek s výstřihem do V a praktickým překřížením či s knoflíky umožní pohodlné kojení děťátka. Kdo ovšem dává přednost pyžamové klasice může vybírat z kompletů dlouhých kalhot nebo šortek a pyžamového topu. Vše z přírodních materiálů a ve střizích, které nikde neškrtí a ženě nevadí.

Buďte "in" i v těhotenství

Je jasné, že i nastávající maminka v době těhotenství zůstává stále ženou a chce se cítit přitažlivá a “in”. V košilkách, které jsou zdobené krajkou a s šikovně všitou gumou pod prsy je to jednoduché. Košilky jsou v pestrých barvách a vybere si jistě každá nastávající maminka. Pro chladnější večery ženy ocení komplet župan a košile. Neméně podstatné je i těhotenské spodní prádlo. Těhotenské kalhotky a kojící mateřské podprsenky jsou naprosto zásadní pro dobrý pocit v těhotenství a mateřství.

Přejeme všem nastávajícím maminkám, které prožívají svých nezapomenutelných devět měsíců, aby pro ně byl tento čas korunován radostí nad příchozím děťátkem.