Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Noční prádlo nejen do teplých večerů

Noční prádlo nejen do teplých večerů

Admin 06. 07. 2021 Módní poradna

Nejpohodlnější noční prádlo do teplých nocích doma i na dovolené. Vybírejte z bohaté nabídky na našem e-shopu.

Letní noci bývají velice teplé a ženy tak ocení i k tomu uzpůsobené noční prádlo. To je vyráběné z lehkých a prodyšných materiálu a mohou být v různých barevných kombinacích.

 

Dámská košilka DKaren Flores krémová

1.    Noční košilky

Noční košilky jsou výbornou volbou do teplých večerů. Proto bývají spíše krátkého střihu, pod zadek, ale přirozeně se objevují i toho klasického dlouhého, na kolena. Jsou vyráběny z prodyšné a lehké látky, ve které se žena nebude potit a zároveň pokud ji bude zima příjemně zahřeje.

 

 

 

Dámská košilka DKaren Flores krémová

 

 

Dámské pyžamo šortky Panda - světle šedá

2.    Pyžama

V letních nocí je nejlepším výběrem pyžama tílko s kraťasy. Ty jsou vyráběny buď z klasického materiálu, který dobře pro noční prádlo známe, nebo ze saténu.

 

 

 

 

Dámské pyžamo šortky Panda - světle šedá

 

 

 

Dámský župan Maya raspberry

3.    Župany

Ráno po spaní se z vyhřáté postele nechce nikomu ani v letních dnech. K lepšímu pocitu u snídaně vám rozhodně pomůže lehký župánek, který přímo neprodukuje žár, přesto vás uchrání do, doby než si vaše tělesná teplota srovná. Pokud je dáma stydlivější tak navíc i zakryje vše co je třeba.

 

 

 

Dámský župan Maya raspberry

 

 

Dámský župan s kapucí L&L Alba bílá

Wellness župany pro klidné víkendy

Wellness župany jsou skvělými společníky pro víkendový relax v lázních. Jsou lehké a velice příjemné. Nejznámějším materiálem pro wellness župany je froté. Velice příjemný a hřejivý materiál, který vás bude konejšit stejně jako samotné lázně. Dnes už však můžete vybírat i mezi župany vyrobených z bambusu a bavlny. Běžné jsou všechny barvy, ale nejvíce se lze setkávat s bílou, béžovou, šedou a černou.

 

 

 

Dámský župan s kapucí L&L Alba bílá

 

 

 

Doufáme, že Vám tento článek poskytl užitečné informace a přejeme Vám ten nejpříjemnější nákup spodního prádla v plném stylu.