Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Co dělat, abyste se cítili příjemně a pohodlně v období přicházejícího podzimu

Co dělat, abyste se cítili příjemně a pohodlně v období přicházejícího podzimu

Admin 06. 09. 2021 Módní poradna

Léto se pomalu chýlí ke konci a my již začínáme myslet na nadcházející sychravé dny. I když máme před sebou ještě pár dní babího léta, rána a večery již začínají být chladné. Myslete na svůj pocit pohodlí a tepla a vybavte se potřebnými teplejšími kousky do svého šatníku včas.

Den končí a začíná v ložnici

Cítit se pohodlně nejen při spánku, ale i odpočinku je předzvěstí dobré nálady. V ložnici je potřeba mít nejen postel s dobrou matrací, vhodné lůžkoviny, příjemné klima, ale i noční prádlo. Chladnější rána s sebou přináší potřebu změny v podobě teplejšího pyžama nebo noční košilky s delším rukávem. Zde platí, že materiály, které přijdou do přímého kontaktu s pokožkou, by měly být převážně z přírodního materiálu. Oblíbeným materiálem je proto zejména bavlna. Je pohodlná a příjemná na omak, je jemná, vzdušná, pevná, vysoce savá a snadno udržovatelná. Co víc si přát, než se probudit odpočatí, plni síly a energie po příjemné noci strávené v našem prádle.
Také možnost se hned po ránu zachumlat do teplého župánku není od věci. Potom to vstávání a příprava snídaně jde hned lépe od ruky.

Místo v kanceláři na homeofficu

Trávíte v souvislosti s pandemií více času na homeofficu než v kanceláři? I u počítače je potřeba se cítit pohodlně, příjemně a s dobrým pocitem, že mám na sobě hezké oblečení... a nemusí to být zrovna šaty a lodičky. Máme pro vás řešení v podobě domácího oblečení. Ležérní, ale přesto IN, proč nebýt i doma za kočku. Na podzim určitě oceníte pohodlné legíny s tunikou nebo domácí oblečení pyžamového stylu, které neškrtí, hřeje a přesto vypadá hezky.

Odpočinek po namáhavém dni mimo domov

Ať už jste byli celý den v práci nebo měli vyřizování ve městě, určitě si již přejete být doma a vklouznout do heboučkého a teploučkého župánku, který vás zahřeje, uvaříte si kávu a na chvíli zapomenete na starosti všedních dní. O to více, pokud Vás zastihlo nepříznivé počasí a jste celí promočení a prostydlí.
Materiály, které jsou použity pro výrobu námi nabízených županů, jsou jednoduše k nezaplacení. Ten pocit hebkosti, lehkosti a hřejivosti... prostě pohoda. Nezapomenutelný relax a za rozumnou cenu. Snažíme se vybírat produkty tak, abychom co nejvíce pokryli vaše potřeby.

Myslete i na druhé a zpříjemněte jim sychravé dny

Myslete i na svůj protějšek:-) Jen málo mužů miluje nakupování. Jistě vaše drahá polovička ocení, když mu pořídíte hezké pyžamo se županem a on tak nebude muset trávit hodiny v nákupním centru. A buďte originální, objednejte z naší kolekce Cool Comics pyžamo s krátkými či dlouhými kalhotami s vtipným a veselým potiskem. Chcete oslnit ještě větší originalitou? Dopřejte mu pohodlí, které znali muži již v 7. století a pořiďte noční košili. Ano, i muže nemusí v noci nic tlačit a škrtit…