Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Střihy podprsenek pod lupou III. - Push-up podrsenka. Proč ji milujeme?

Střihy podprsenek pod lupou III. - Push-up podrsenka. Proč ji milujeme?

Admin 07. 12. 2021 Pěkné prádlo

Myslíte, že se najde žena, které by se doma v prádelníku nenašla alespoň jedna push-up podprsenka? Čím to, že jsou push-upky takovým hitem?

Každá žena touží po plném a neodolatelném dekoltu. Push-up podprsenka je perfektním vynálezem, který nejenže prsa krásně pozvedne, ale zároveň je tvaruje a díky všitým vycpávkám je může zvětšit třeba až o dvě velikosti (tzv. „double push-upky“). A to nejenom poprsí, ale i Vaše sebevědomí.

Push-up podprsenka umí kouzlit. Její vatované tvarované košíčky s integrovanými polštářky z jemné pěnové hmoty prsa pozvednou, díky čemuž působí plnějším dojmem. Tento efekt je dále podpořen kosticemi speciálního tvaru, které jsou posunuty ke straně. Běžně jsou součástí push-up podprsenek i variabilní ramínka s možností zapnutí kolem krku anebo křížem na zádech.

 

Komu vděčí push-up podprsenka za svou slávu?

Kdo by si byl pomyslel, že objevitelem push-up podprsenky bude muž… Nešlo o žádného módního tvůrce ani designéra, vynalezl ji ameriský letecký konstruktér a miliardář v jedné osobě, Howard Huges. Možná jeho pověst hollywoodského milovníka a sukničkáře byla hnacím motorem k tomuto nápadu.

Světlo světa uzřela poprvé v roce 1943, rekordy v popularitě však začala lámat až v osmdesátých a devadesátých letech. Mimořádný úspěch zaznamenala především značka Wonderbra. Ostatně v kampaních této značky oslnila i Češka Eva Herzigová a Slovenka Adriana Sklenaříková.

Dnes má push-up podprsenku v nabídce naprosto každá značka, push-upky najdete téměř v každé kolekci a barvě. Přehledný výběr push-upek najdete třeba tady.

Díky těmto podprsenkám můžeme doma směle razit heslo z billboardů: „Neumím vařit. Ale koho to zajímá?“ Věřte nám, to poslední, na co budou Vaše polovičky myslet, bude jídlo… Push-up podprsenky opravdu umí dělat zázraky.