Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Střihy podprsenek pod lupou II. - Podprsenka plunge

Střihy podprsenek pod lupou II. - Podprsenka plunge

Admin 21. 09. 2021 Pěkné prádlo

Hledáte dokonalou podprsenku, která vám vykouzlí nádherný svůdný dekolt i bez vycpávek? V tom případě se seznamte s hvězdou jménem plunge podprsenka. V posledních letech zažívá boom, proto ji najdete v desítkách barev a vzorů, navíc ve velikostech košíčků od A až po H. A můžete ji nosit každý den!

Jak vypadá plunge podprsenka?

Podprsenku typu plunge poznáte jednoduše a na první pohled podle švů ve tvaru šikmého T na košíčkách. Podprsenka plunge má nízký střed a tyto švy právě mají za úkol podpírat prsa lehce ze stran a směřovat je do výstřihu.

Podprsenka plunge mívá zpravidla vyjímatelné vycpávky, čímž se liší od klasických push-up podprsenek. Plunge podprsenka umí vykouzlit efekt push-up i bez masivních vycpávek.

Většina plunge podprsenek mívá variabilní multiway ramínka, které můžete nosit klasicky, křížem na zádech nebo za krkem.

 

Pro jaká prsa se hodí plunge podprsenka?

Podprsenku plunge noste, pokud chcete docílit svůdný žlábek mezi prsy. Většinou se zadaří, i pokud máte prsa poměrně malá nebo dále od sebe. Tyto podprsenky se vyrábějí zpravidla v rozsahu košíčků od A do H. Plunge podprsenka bude slušet také větším a měkčím prsům.

Plunge podprsenka umí vytvarovat opravdu nádherný dekolt, a to i bez vycpávek. Máte-li pocit, že by vaše prsa už z podprsenky "přetékaly", jednoduše vycpávky vyndejte.

 

 

Jak mám plunge podprsenku nosit?

Podrpsenka plunge se hodí zejména do hlubokých výstřihů, je jako stvořená pro výstřihy do V a velmi svůdně bude vypadat také v košili či propínací blůze.

Pozor na správnou velikost podprsenky! Prsa musí do podprsenky přesně zapadnout, pokud košíček prsa půlí, potřebujete větší velikost.

 

Zázrak jménem plunge

  • Máte ráda hluboké výstřihy a toužíte po nádherném dekoltu včetně sexy žlábku? Potom je plunge jasná volba

 

Typ poprsí Hezký oblý dekolt Žlábek mezi ňadry Neviditelná pod oblečením Důležitá extra podpora Nejlepší volba do šatů

Větší a spíše měkké, košíček G-J

 

Větší a spíše pevné, košíček G-J

 

Středně velké, spíše měkké, košíček DD-F

 

Středně velké a pevné, košíček DD-F

 

Menší a spíše měkké, košíček A-D

 

Menší a pevná prsa, košíček A-D

 

 

 

 Podprsenky plunge vybírejte zde

 

Další díly seriálu Střihy podprsenek pod lupou

Bardotka

Plunge