Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Střihy podprsenek pod lupou I. - Podprsenka balconette alias bardotka

Střihy podprsenek pod lupou I. - Podprsenka balconette alias bardotka

Admin 14. 09. 2021 Pěkné prádlo

Tento střih podprsenky proslavila v 60. letech minulého století slavná Brigitte Bardot, pro niž byla balkonová podprsenka tak typická, že se jí dodnes říká "bardotka". Mimo název bardotka se můžete setkat také s názvy balkonetka, balkonovka nebo balconette

 

Proč "bardotka"?

Tento střih podprsenky proslavila v 60. letech minulého století slavná Brigitte Bardot, pro niž byla balkonová podprsenka tak typická, že se tomuto střihu dodnes říká "bardotka". Mimo název bardotka se můžete setkat také s názvy balkonetka, balkonovka nebo balconette

  

 

Jak bardotku poznám?

Podprsenky balkonového střihu mohou být vyztužené i nevyztužené. Vždy mají kostice a jejich košíčky působí rovným, zarovnaným dojmem. Mohou vám tak připadat poněkud nízké, je to ovšem jen optický efekt. Ramínka podprsenky jsou umístěna hodně po stranách, prakticky až na samém okraji košíčků. Balkonetky bývají často také s odepínacími nebo multiway ramínky.

 

Pro jaká prsa se hodí balkonová podprsenka?

Mnohé ženy se naprosto zbytečně tomuto střihu podprsenky vyhýbají a dělají chybu. Balkonový střih podprsenky svědčí naprosté většině žen - ať už máte prsa malá nebo potřebujete větší velikost.

Rovně střižené košíčky dodávají Vašemu dekoltu okouzlující tvar a zdůrazní Vaše ženské přednosti. Podprsenka balkonového střihu dodá Vašemu dekoltu hezké zaoblení a pozvednutí, prsa vypadají, jako by byly podepřeny (jako byste shlížela z balkonu - odtud termín balkonetka)

 

Jak mám balkonetku nosit?

Podprsenka balkonového střihu nebo bardotka je veskrze univerzálně použitelná a může snadno aspirovat na nejoblíbenější podprsenku ve Vašem prádelníku.

Podprsenka typu bardotka se hodí ideálně pod šaty nebo topy s výrazným dekoltem, velmi dobře vypadá také s košilí nebo propínací blůzkou. Podprsenku jednoduše noste všude tam, kde používáte výstřih :-)

 

Balkonové podprsenky = krásné ženské křivky a dokonalá podpora v jednom

  • Vyzkoušejte balkonovou podprsenku, která zajišťuje výjimečnou podporu uprostřed a efekt pozvednutí zespoda. Balkonová podprsenka padne většině typů poprsí a v zásadě existují 3 typy
  • Klasická bardotka bývá nevytužená
  • Vyztužená balkonetka s pohodlnou měkkou výztuží 
  • Vyztužená se sníženým středem působí extra svůdně a žensky

 

Typ poprsí Hezký oblý dekolt Žlábek mezi ňadry Neviditelná pod oblečením Důležitá extra podpora Nejlepší volba do šatů

Větší a spíše měkké, košíček G-J

 

Větší a spíše pevné, košíček G-J

 

Středně velké, spíše měkké, košíček DD-F

 

Středně velké a pevné, košíček DD-F

 

Menší a spíše měkké, košíček A-D

 

Menší a pevná prsa, košíček A-D

 

 

 Podprsenky balkonového střihu vybírejte zde

 

Další díly seriálu Střihy podprsenek pod lupou

Bardotka

Plunge