Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Co umí správná sportovní podprsenka

Co umí správná sportovní podprsenka

Admin 12. 10. 2021 Pěkné prádlo

Znáte to - máte dobré předsevzetí o zdravém životním stylu, pustíte se do sportování a ouha - zjistíte, že cvičit, běhat nebo skákat opravdu v běžné denní podprsence nelze. Začnete tedy uvažovat o speciální sportovní podprsence.

Přečtěte si, co má sportovní podprsenka umět a jak ji správně vybrat

 

15272-Sport-bra-RGB-1600x1600

 

 

1. Sportovní podprsenka poskytuje oporu

Kvalitní sportovní podprsenka je nezbytností při prakticky jakékoli sportovní aktivitě. Pokud se pohybujete Vy, pohybují se i Vaše prsa, a to není vždy příjemné ani žádoucí. Budete-li používat sportovní podprsenku, vyhnete se bolesti a také neustálému upravování prsů během cvičení.

 

2. Sportovní podprsenka chrání Vaše prsa

Častým pohybem nahoru-dolů, ke kterému dochází při běhu, aerobiku, zumbě atd., může dojít k nevratnému poškození prsních vazů. Prsa pak ztrácí tvar, svěšují se a ochabují. Používáním správné sportovní podprsenky předejdete nevratné zkáze Vašeho krásného poprsí

 

3. Sportovní podprsenka Vám dovoluje dýchat

Běžným omylem a chybou mnoha žen je nákup levné nefunkční sportovní podprsenky nebo pouze tzv. lambády. Mnohdy je pak nutné nosit tyto topy bez jakékoli podpůrné funkce v několika vrstvách na sobě. To je samozřejmě nepohodlné, a navíc se člověk více potí. Sportovní podprsenka ve správné velikosti přesně sedí na těle tak, že ji ani necítíte. Sportovní podprsenka má dostatečně široká nastavitelná ramínka, rozhodně zapínání vzadu nejlépe na tři háčky a je vyrobena z kvalitního funkčního materiálu, který odvádí pot a vlhkost pryč od pokožky.

 

4. Sportovní podprsenka je i pro vnadnější ženy

Pokud Vás příroda obdařila trochu více, není třeba věšet hlavu! Sportovní podprsenka je k dostání až do velikosti košíčků H

 

5. Sportovní podprsenka je krásná

V neposlední řadě záleží také na tom, aby se Vám Vaše nová sportovní podprsenka líbila :-) Pryč je doba, kdy byla k dostání pouze v černé a bílé barvě, dnes si můžete vybrat také z módních sezónních odstínů – dáte přednost fialové, růžové nebo třeba zelené?

 

Máte zkušenosti s používáním sportovních podprsenek? Která se vám osvědčila nejlépe?