Zavolejte nám (Po-Pá 9-14)
Nové saténové zboží

Nové saténové zboží

Klaudie Polánková 14. 05. 2021 Novinky

Máme pro vás žhavou novinku. Na začátku měsíce jsme naskladnili sortiment saténového zboží. Saténové produkty jsou velice elegantní, příjemné a chladivé, na jaro a léto jsou ideální volbou.

Každá žena se chce cítit elegantně a v pohodlí. My věříme, že u nás si jistě vyberete ten správný kousek spodního i nočního oblečení, se kterým toho jistě docílíte. 

A na co se můžete těšit? Představujeme vám nejzajímavější zboží z našich kategorií od župánků, pyžámek po saténové noční košilky. :)

Pohodlné a slušivé saténové župánky. Po koupeli, na jaře i v létě, příjemné na dotyk. S těmito saténovými župánky se budete cítit nejen elegantně, ale také velice komfortně. Jsou vyrobeny s příjemného saténového materiálu, který vás na jaře a v létě ochladí.

 

Nádherné saténové košilky. Kdo by se nechtěl cítit pohodlně a přitom velice sexy a elegantně pro svojí drahou polovičku, že dámy? S naší kolekcí saténových nočních košilí jistě zazáříte. Usínejte v pohodlí a luxusu. 

 

Příjemná a chladivá saténová pyžámka pro vášnivé noci. Tyto kousky jsou zaručeně pro vás tou správnou volbou, pokud v létě a na jaře máte rádi chladivé a příjemné noční prádlo. No a navíc s nimi oslníte i vaší drahou polovičku.