Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Barety, čepice, vlněné klobouky


Klobouky, čepice, kšiltovky, barety a kulichy jsou nezbytným doplňkem každého outfitu. V létě nás ochrání před ostrým sluníčkem a v zimě zahřejí. Módním hitem letošního léta jsou zajisté klobouky. Nahlédněte, které jsme vybrali pro Vás!

Zobrazit filtrování
Cena
125 Kč2 149 Kč
Příležitost
Strana: | 1 2 3 4 29|
Strana: | 1 2 3 4 29|


Pokrývky hlavy – čepice, klobouky, kšiltovky, barety a kulichy - jsou nezbytným doplňkem každého outfitu, který dotváří jedinečný styl a vzhled nositelky.  Čepice a kulichy v zimě zahřejí a ochrání proti mrazu a smogu a letní čapky, kloboučky a kšiltovky zase proti ostrému slunci a větru, zároveň jsou to moderní doplňky, které se dají sladit s celým outfitem. Projděte náš sortiment a najdete zde širokou škálu módních i klasických pokrývek hlavy obsahující čepice, kšiltovky, barety, klobouky a soupravy čepic s šálami, pro zimní i pro letní období.   

V této kategorii našeho moderního obchodu pro muže i ženy najdete dámské čepice a ušanky, které rozhodně zahřejí. Zvolte si provedení, které bude zahřívat vaše uši a hlavu, nebo poněkud lehčí verzi, vhodnou k doplnění jarního či podzimního outfitu. Chcete se blýsknout s novou čepicí? Pak vyberte v této kategorii moderní dámskou ušanku, či pletenou čepici, vhodnou pro každou příležitost. Nabízíme pouze poctivě vyrobené dámské čepice a ušanky, od léty prověřených výrobců.