Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Zimní ušanka


Zimní ušanky, úžasný módní doplněk, skvělá alternativa obyčejné čepice. Zimní čepice ušanky oceníte především v těch nejchladnějších dnech roku. Poděkují vám vaše tváře, hlava a uši, protože s ušankou nemají šanci zmrznout. Na rozdíl od čepice vám ochrání vlasy před sněhem i deštěm, stačí si vybrat kousek z nepromokavého materiálu. Vyberte si na Stylomat.cz svou vysněnou ušanku a užijte si i chladné zimní dny!

 

Vaše čepice zimní ušanka na vás čeká na stránkách Stylomat.cz už právě teď, ušanky vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
150 Kč649 Kč
Materiál
Strana: | 1 2 3|
Strana: | 1 2 3|

Zimní čepice ušanka se stane vaší zimní stálicí, hned jak ji nasadíte na hlavu. Nemusíte se již obávat zmrzlých uší ani tváří. Zimní ušanka je módní doplněk, na který se můžete spolehnout. Obléknout jí můžete k jakémukoliv zimnímu outfitu. Ke sportovnímu stylu nezklame nepromokavý kousek, k elegantnímu se nebojte sáhnout po pleteném nebo s kožíškem. Na Stylomat.cz navíc snadno a rychle najdete tu nejlepší pro vás a ještě potěšíte svou peněženku!