Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Pletená ušanka


Pletené ušanky, veselé a hravé zimní kousky, které okouzlí každý šatník. Přestaňme se bát extravagantních doplňků, ušanky jsou originální a hlavně praktické! Na rozdíl od čepice nám zahřejí uši i tváře a některé i ochrání před sněhem i deštěm. Kdo by přece chtěl mít hned po ránu zničený účes? Na Stylomat.cz navíc nabízíme plno druhů i barev, vybere si tak opravdu každý!

 

Veškeré pletené ušanky, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
199 Kč649 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Pletená ušanka se hodí k jednobarevnému minimalistickému kabátu i k hřejivé sportovnější bundě. Ušanka je praktický ležérní zimní doplněk, na který se můžete spolehnout i v největších mrazech. Nemusíte se bát zimy, omrzlin, ani toho, že byste byla málo stylová. Na Stylomat.cz si navíc můžete vybrat kousek právě pro vás. Na výběr máte z velkého množství barev, vzorů a střihů!