Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Kožešinová ušanka


Kožešinové ušanky vás rády provedou chladnou zimou. Nemusíte se již bát vyrazit na delší dobu na zimní trhy nebo do přírody. Kožená ušanka vás zahřeje a ještě prozáří váš outfit. Ať už preferujete elegantní či sportovním styl oblékání. Na výběr u nás máte z nepřeberného množství materiálů, střihů i barev. Můžete se držet černé klasiky, vyzkoušet divočejší vzory i vybrat si ten nejteplejší nejhuňatější kousek. Nakupujte na Stylomat.cz snadno, rychle a hlavně levně!

 

Vaše kožešinová ušanka dámská na vás čeká na stránkách Stylomat.cz už právě teď, ušanky vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
150 Kč649 Kč
Materiál
Strana: | 1 2|
Strana: | 1 2|

Kožešinová ušanka, originální módní doplněk, kterého se již nemusíme bát. Ušanka kožešinová, pletená i háčkovaná jednoduše ozvláštní váš outfit a ještě zahřeje. Kdo by se nechtěl v mrazu zachumlat do hřejivé kožešiny? Na rozdíl od obyčejné čepice vám bude teplo na tváře i uši. Můžete si tak užít plnými doušky i zimní období. Na Stylomat.cz si navíc můžete vybrat z plno střihů, barev, materiálů, a to vše za výhodnou cenu!