Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Bílá ušanka


Ušanka bílá, černá i barevná zaručeně rozzáří váš všední outfit. Zahoďte čepici, ve které vám vždy mrzly tváře a zkuste pro tentokrát sáhnout po stylové ušance. Ať si vyberete pletenou nebo s kožešinou, neuděláte chybu. Ušanka vás ochrání před vším. Na Stylomat.cz najdete plno originálních střihů z příjemných materiálů. Vyberte si tu pravou i vy!

 

Veškeré bílé ušanky, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
150 Kč649 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Bílá ušanka, krásný jednoduchý a hřejivý módní doplněk, který se bude vyjímat v šatníku každé milovnice módy. Bílá barva působí na ušance elegantně, a tak se jí nemusíte bát obléknout i ke kabátu. Ušanka vás ochrání ve městě, na výletu i na procházce v přírodě. Na výběr máte z mnoha střihů na Stylomat.cz!