Ve spolupráci s Českou poštou vám přinášíme AKČNÍ cenu dopravy. Až do 30.9.2022 tak můžete získat dopravu za zvýhodněnou cenu, navíc při objednávce zboží nad 999 Kč máte prostřednictvím Balíkovny dopravu zcela ZDARMA.
Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Tyrkysové společenské šaty


Není snad krásnějšího pohledu, nežli na azurové nebe zrcadlící se v klidné mořské hladině – oblékněte si společenské šaty tyrkysové a staňte se na večer tím nejúchvatnějším v sále. Navíc se tím odplaví věčný problém s výběrem doplňků, protože u takto výrazných barev stačí sáhnout po minimalistických kouscích a stejně budete vypadat naprosto výjimečně. Zároveň si však uvědomujeme, jak se pohodlí a komfort zrcadlí v celkové vizáži každé z nás, a tak nezanedbáváme ani výběr kvalitních materiálu a jejich dokonalého zpracování.

 

Veškeré tyrkysové společenské šaty, které v naší nabídce naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákaznicím plnili jejich sny a ony se mohly s naší malou pomocí cítit výjimečně. Kvalitní materiály, luxusní zpracování a nepřeberné množství jsou devizou, kterou se může pyšnit právě Stylomat.cz. K tomu navíc pro vás pravidelně pořádáme nejrůznější akce, slevy a soutěže, díky kterým budete z nákupu o to nadšenější. Při objednávkách nad 1500 Kč pro vás máme ještě jednu odměnu – poštovné zdarma, které za vás s radostí uhradíme!

Zobrazit filtrování
Cena
1 080 Kč2 499 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Proč se držet nudných neutrálních tónů, když můžete všechny na první pohled uhranout a okouzlit? Tyrkysové společenské šaty z vás udělají ten z nejdražších drahokamů jakékoliv akce a vy si nebudete muset lámat hlavu se složitým výběrem doplňků – nechte vyniknout šaty v celé své kráse a sáhněte po minimalistických lodičkách, psaníčku a jemném náhrdelníku. Nechte šaty mluvit sami za sebe.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.