Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Tyrkysové společenské šaty


Není snad krásnějšího pohledu, nežli na azurové nebe zrcadlící se v klidné mořské hladině – oblékněte si společenské šaty tyrkysové a staňte se na večer tím nejúchvatnějším v sále. Navíc se tím odplaví věčný problém s výběrem doplňků, protože u takto výrazných barev stačí sáhnout po minimalistických kouscích a stejně budete vypadat naprosto výjimečně. Zároveň si však uvědomujeme, jak se pohodlí a komfort zrcadlí v celkové vizáži každé z nás, a tak nezanedbáváme ani výběr kvalitních materiálu a jejich dokonalého zpracování.

 

Veškeré tyrkysové společenské šaty, které v naší nabídce naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákaznicím plnili jejich sny a ony se mohly s naší malou pomocí cítit výjimečně. Kvalitní materiály, luxusní zpracování a nepřeberné množství jsou devizou, kterou se může pyšnit právě Stylomat.cz. K tomu navíc pro vás pravidelně pořádáme nejrůznější akce, slevy a soutěže, díky kterým budete z nákupu o to nadšenější. Při objednávkách nad 1500 Kč pro vás máme ještě jednu odměnu – poštovné zdarma, které za vás s radostí uhradíme!

Zobrazit filtrování
Cena
864 Kč1 999 Kč
Velikost
Barva (filtr)
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Proč se držet nudných neutrálních tónů, když můžete všechny na první pohled uhranout a okouzlit? Tyrkysové společenské šaty z vás udělají ten z nejdražších drahokamů jakékoliv akce a vy si nebudete muset lámat hlavu se složitým výběrem doplňků – nechte vyniknout šaty v celé své kráse a sáhněte po minimalistických lodičkách, psaníčku a jemném náhrdelníku. Nechte šaty mluvit sami za sebe.