Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Společenské šaty velikost 54


Je jedno, zda se chystáte na hasičský bál ve vedlejší vesnici, promoce či Ples v opeře – tak jako tak chcete vypadat skvostně a stejně se i cítit. Najít ty správné společenské šaty 54 se proto může stát skutečnou noční můrou, kterou dokážeme v krásný sen změnit právě my. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství originálních kousků, u kterých si dáváme záležet nejen na vizuálu, ale také na kvalitních materiálech a mistrném zpracování, a tak si užijete každý večer tak, jako by byl jen a jen váš. Tak s chutí do toho a objevte právě ty vaše dokonalé společenské šaty vel. 54!

 

Veškeré společenské šaty vel 54, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
684 Kč2 399 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Vcházíte do místnosti a všem se tají dech – pokud obléknete naše společenské šaty velikost 54, stane se tento sen realitou. Díky příjemnému materiálu a luxusnímu zpracování se v nich navíc budete cítit jako v bavlnce, takže v nich hravě zvládnete jakoukoliv slavnostní událost a zároveň budou vypadat jako by byly spíchnuté přímo na vás!