Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Společenské šaty lososové


V šatníku každé ženy by mělo být jen pár kousků, které nemůže postrádat a dámské společenské šaty lososové se řadí na ramínko hned vedle „malých černých“ nebo kvalitního saka. Barva, která nechá vyniknout vaší přirozené kráse a zároveň nebude působit úzkoprse a fádně. A jelikož si uvědomujeme, jak se pohodlí a komfort zrcadlí v celkové vizáži každé z nás, nezanedbáváme ani výběr kvalitních materiálu a jejich dokonalého zpracování. Oblečte si jeden z našich modelů a prožijte každý večer tak, jako by patřil jen a jen vám.

 

Veškeré lososové společenské šaty, které v naší nabídce naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákaznicím plnili jejich sny a ony se mohly s naší malou pomocí cítit výjimečně. Kvalitní materiály, luxusní zpracování a nepřeberné množství jsou devizou, kterou se může pyšnit právě Stylomat.cz. K tomu navíc pro vás pravidelně pořádáme nejrůznější akce, slevy a soutěže, díky kterým budete z nákupu o to nadšenější. Při objednávkách nad 1500 Kč pro vás máme ještě jednu odměnu – poštovné zdarma, které za vás s radostí uhradíme!

Zobrazit filtrování
Cena
684 Kč1 999 Kč
Velikost
Barva (filtr)
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Buďte jemná a neodolatelná zároveň a oblékněte si společenské šaty lososové, které vás zahalí do jednoho z nejjemnějších odstínů. Ať už se pyšníte havraní hřívou, pihovatými tvářemi nebo očima jako studánky s šaty v této barvě nemůžete šlápnout vedle. Samozřejmě nezapomínáme ani na vaše pohodlí a všechny naše modely vás budou hýčkat tak, že v nich hravě zvládnete i ty nejnáročnější společenské události.