Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Společenské šaty bordó


Být jemná a zároveň ostrá jako růže – pokud obléknete bordó společenské šaty, stanete se právě takovou rudou královnou mezi všemi ostatními. Nebojte se sáhnout po klasice, o které už jedinečná Marilyn věděla, že uchvátí každého a ona si získá srdce kohokoliv. Ať už svůj model doplníte o nevinné perly, luxusní zlato nebo chladné stříbro, nikdy nešlápnete vedle a vždy budete vypadat sofistikovaně a výjimečně. Zároveň si však uvědomujeme, jak se pohodlí a komfort zrcadlí v celkové vizáži každé z nás, a tak nezanedbáváme ani výběr kvalitních materiálu a jejich dokonalého zpracování.

 

Veškeré bordó šaty společenské, které v naší nabídce naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákaznicím plnili jejich sny a ony se mohly s naší malou pomocí cítit výjimečně. Kvalitní materiály, luxusní zpracování a nepřeberné množství jsou devizou, kterou se může pyšnit právě Stylomat.cz. K tomu navíc pro vás pravidelně pořádáme nejrůznější akce, slevy a soutěže, díky kterým budete z nákupu o to nadšenější. Při objednávkách nad 1500 Kč pro vás máme ještě jednu odměnu – poštovné zdarma, které za vás s radostí uhradíme!

Zobrazit filtrování
Cena
1 080 Kč2 049 Kč
Velikost
Příležitost
Materiál
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Společenské šaty bordo z vás dokáží udělat tu nejsvůdnější a nejžhavější ženu na parketě, ale i nejjemnější okvětní plátek – záleží jen na vás, jaký model si u nás vyberete a jakými doplňky svůj outfit doladíte. Zvolte střih, který bude lichotit právě vaší postavě a oblékněte ty perfektní společenské šaty bordó, jež z vás udělají tu nejzářivější hvězdu celého večera. Samozřejmě nezapomínáme ani na vaše pohodlí – všechny naše modely vás budou hýčkat tak, že v nich hravě zvládnete i ty nejnáročnější společenské události.