Ve spolupráci s Českou poštou vám přinášíme AKČNÍ cenu dopravy. Až do 30.9.2022 tak můžete získat dopravu za zvýhodněnou cenu, navíc při objednávce zboží nad 999 Kč máte prostřednictvím Balíkovny dopravu zcela ZDARMA.
Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Společenské luxusní šaty na svatbu pro maminky


Být pyšnou matkou je sice krásné, ale zároveň neuvěřitelně náročné – když už je příležitost se utrhnout z každodenního shonu, nemáme v šatníku zrovna žádné elegantní společenské šaty na svatbu pro matku, které bychom hrdě vytáhly a ukázaly se v nich světu. Přesně z toho důvodu máme širokou nabídku šatů ideálních pro všechny, které se chystají na velký den v životě svého syna či dcery. Jelikož si uvědomujeme, jak se pohodlí a komfort zrcadlí v celkové vizáži každé z nás, nezanedbáváme ani výběr kvalitních materiálu a jejich dokonalého zpracování.

 

Veškeré společenské luxusní šaty na svatbu pro maminky, které v naší nabídce naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákaznicím plnili jejich sny a ony se mohly s naší malou pomocí cítit výjimečně. Kvalitní materiály, luxusní zpracování a nepřeberné množství jsou devizou, kterou se může pyšnit právě Stylomat.cz. K tomu navíc pro vás pravidelně pořádáme nejrůznější akce, slevy a soutěže, díky kterým budete z nákupu o to nadšenější. Při objednávkách nad 1500 Kč pro vás máme ještě jednu odměnu – poštovné zdarma, které za vás s radostí uhradíme!

Zobrazit filtrování
Cena
749 Kč2 199 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Vybrat ty dokonalé společenské luxusní šaty na svatbu pro maminky může být opravdovým oříškem. Přesně po vás jsme tu však my, váš kouzelný oříšek, který stačí jen rozlousknout a vybrat si z nepřeberného množství modelů ideálních na velký den vašich nejbližších. Ať už se chystáte na svatbu na rozkvetlé louce, vážený obřad v kostele nebo minimalistický ceremoniál v kruhu rodinném, u nás naleznete alternativu vhodnou pro každou z těchto variant.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.