Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Retro společenské šaty


Pohled zpět do dob, v kterých ženy tančily po boku mladých gentlemanů swing nebo se naopak v klubech nechávaly unášet hlasem božského Elvise – tam všude vás zavedou naše společenské šaty retro. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství originálních kousků, u kterých si dáváme záležet nejen na vizuálu, ale také na kvalitních materiálech a mistrném zpracování, a tak si užijete každý večer tak, jako by byl jen a jen váš. Tak s chutí do toho a objevte právě ty vaše dokonalé společenské retro šaty!

 

Veškeré společenské šaty retro styl, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
504 Kč1 584 Kč
Délka
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Ať už milujete módu zvýrazňující ženské křivky, které v 50. letech proslavil legendární Dior, nebo se naopak necháváte zasněně unášet na vlnách swingu 20. let, retro společenské šaty s vámi dotančí přímo do vámi vysněné doby. Díky příjemnému materiálu a luxusnímu zpracování se v nich navíc budete cítit jako v bavlnce, takže v nich hravě zvládnete jakoukoliv slavnostní událost a zároveň budou vypadat jako by byly spíchnuté přímo na vás!