Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Háčkované šaty na pláž


Známe to naprosto každá – najít k vodě kousek, v kterém budeme nejen skvěle vypadat, ale stejně se i cítit, může být nervy drásající úkol. Přesně pro vás jsme tu my, Stylomat.cz, s nepřeberným množstvím všeho, co hledáte, ať už se jedná o háčkované plážové šaty nebo jakýkoliv jiný model ideální jak do rozpálených dnů, tak do vlahých letních večerů plných nezapomenutelných zážitků. Plážové háčkované šaty s originálním designem v kombinaci s příjemným materiálem je vaše jasné ano letnímu počasí!

Vše, co na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
699 Kč1 349 Kč
Příležitost
Materiál
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Ať už vaše kroky zamíří do rozpálených ulic města, nebo na romantickou procházku u vody, rozhodně byste měla obléci háčkované šaty na pláž, díky kterým budete vypadat naprosto skvostně a přitom hravě zvládnete cokoliv, co si naplánujete. Příjemný materiál, komfortní střih a elegantní design – co víc si přát?