Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Workery modré


Modré workery jsou vyráběny z kvalitního a šetrného materiálu. Eko-kůže je lehce udržovatelná a hlavně odolná. Vnitřek je vyplněný příjemným hřejivým materiálem. Bota dýchá, což znamená, že vypouští vlhkost z vnitřku boty a zároveň nevpouští vlhko zvenčí. Vašeho noha tak zůstane v teple a suchu. Obuv je na vyšší podrážce, díky které se do vnitřku nedostane vlezlý chlad a zároveň změkčuje plochu dopadu nohy. Bota je kolem nártu a kotníku pěkně zpevněná. Upravit si ji můžete pomocí vázání. Nenechte si ujít tuto modrou kolekci a natřete to zimě v plné parádě! Vybírat můžete z bohaté nabídky na Stylomat.cz za báječné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Modré workery jsou originální obuví, která vás rozhodně ozvláštní! Báječně se hodí jak k elegantnímu kabátku, tak i sportovní bundičce. Buďte kreativní a barevně svůj outfit kombinujte s modrými workerami. Nebo pouze podtrhněte svoji detailnost a barevně je slaďte s ostatními doplňky. Modré workery se zkrátka vyplatí mít! Buďte originální a buďte módní ikonou ve vašem fashion světě! Užívejte si zároveň plného komfortu, který vám tato obuv rozhodně poskytne.