Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Vysoké workery


Vysoké workery jsou vyráběny z kvalitního a šetrného materiálu. Eko-kůže je lehce udržovatelná a hlavně odolná. Vnitřek je vyplněný příjemným hřejivým materiálem. Bota dýchá, což znamená, že vypouští vlhkost z vnitřku boty a zároveň nevpouští vlhko zvenčí. Vašeho noha tak zůstane v teple a suchu. Obuv je na vyšší podrážce, díky které se do vnitřku nedostane vlezlý chlad a zároveň změkčuje plochu dopadu nohy. Bota je kolem nártu a kotníku pěkně zpevněná. Upravit si ji můžete pomocí vázání. Nenechte si ujít tuto kolekci workery vysoké a natřete to zimě v plné parádě! Vybírat můžete z bohaté nabídky na Stylomat.cz za báječné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Vysoké workery se probojovaly na přední příčky trendy zimní obuvi. Nechte ve svém botníku typické kozačky, sněhule či pohorky a obujte se do stylových vysokých worker! Užívejte si komfort a teplo této skvělé obuvi, která se díky svému designu báječně hodí ke každému outfitu, ať už sportovnímu či elegantnímu. Na pohodlí těchto botek si přijdou zejména ženy. Dámské vysoké workery poskytnou to největší pohodlí, které si dámské nožky zaslouží. Podtrhněte svoji kreativitu a barevně je kombinujte a, nebo vyneste na obdiv váš smysl pro detail, tím že je barevně sladíte s ostatními doplňky. Tak či tak, ve svém okolí zazáříte a stanete se inspirací pro vaše okolí!