Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Šedé workery


Šedé workery jsou vyráběny z kvalitního a šetrného materiálu. Eko-kůže je lehce udržovatelná a hlavně odolná. Vnitřek je vyplněný příjemným hřejivým materiálem. Bota dýchá, což znamená, že vypouští vlhkost z vnitřku boty a zároveň nevpouští vlhko zvenčí. Vašeho noha tak zůstane v teple a suchu. Obuv je na vyšší podrážce, díky které se do vnitřku nedostane vlezlý chlad a zároveň změkčuje plochu dopadu nohy. Bota je kolem nártu a kotníku pěkně zpevněná. Upravit si ji můžete pomocí vázání. Nenechte si ujít tuto kolekci šedi a natřete to zimě v plné parádě! Vybírat můžete z bohaté nabídky na Stylomat.cz za báječné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Šedé workery jsou skvělou obuví, která se hodí ke každému typu oblečení. Ať už jste milovníky elegance či sportovního stylu, přijdete si na své! Workery šedé jsou univerzální nejen díky své barvě, ale také střihu boty, tudíž se hodí jak ke slušivému kabátku, tak i ležérní bundičce. Dámy, vy nezapomeňte podtrhnout svoji detailnost. Dámské workery šedé můžete jednoduše sladit s ostatními doplňky. Buďte moderní a trendy! Užívejte si styl v plném komfortu!