Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Růžové workery


Růžové workery jsou vyráběny z kvalitního a šetrného materiálu. Eko-kůže je lehce udržovatelná a hlavně odolná. Vnitřek je vyplněný příjemným hřejivým materiálem. Bota dýchá, což znamená, že vypouští vlhkost z vnitřku boty a zároveň nevpouští vlhko zvenčí. Vašeho noha tak zůstane v teple a suchu. Obuv je na vyšší podrážce, díky které se do vnitřku nedostane vlezlý chlad a zároveň změkčuje plochu dopadu nohy. Bota je kolem nártu a kotníku pěkně zpevněná. Upravit si ji můžete pomocí vázání. Nenechte si ujít tuto růžovou kolekci a natřete to zimě v plné parádě! Vybírat můžete z bohaté nabídky na Stylomat.cz za báječné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Dámské růžové workery jsou báječným kouskem, který vám nesmí ve vašem botníku chybět. Buďte stylová a originální, růžová je prostě trendy! V těchto módních botkách se budete právem cítit jako v cukrové vatě. Workery dámské růžové vám přinesou ten největší komfort, který si můžete dopřát v každém ročním období. V zimě vás navíc příjemně zahřejí. Staňte se módní inspirací pro vaše okolí v této skvělé obuvi – workery růžové!