Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Dámské workery


Workery jsou univerzální obuv, kterou uplatníte k mnoha kouskům z Vašeho šatníku. Oceníte je k elegantnějším kousků, ale i výstřednějším outfitům. Dámské, ale i dívčí workery naleznete na našich stránkách v široké škále odstínů, nepřeberném množství různých barev a zajímavých doplňků. Můžete si vybrat od spíše konzervativních jednobarevných kousku, až přes kousky pestrých barev s množstvím doplňků, ve kterých Vás již na ulici nikdo nepřehlédne. I přes vysokou odolnost a kvalitu této obuvi nemusíte mít obavy, že by Workery zůstaly tuhou a nepohodlnou pracovní obuví, protože tyto časy už skončily a nyní jsou schopny hýčkat i ty nejnáročnější a nejjemnější dámské nožky.

Veškeré workery, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
575 Kč575 Kč
Velikost
Barva (filtr)
Typ podpatku
Výška podpatku
Typ špičky
Materiál
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Dámské boty workery jsou jedinečný doplněk, který by neměl chybět v žádném šatníku, který je dobře připravený na přicházející zimu. Výborně Vám poslouží v sychravých podzimních dnech, ale zateplenější kousky Vás zahřejí i přes tuhou zimu. Tyto boty si zamilují hlavně ty ženy, které chtějí zpestřit svůj outfit a touží po něčem výraznějším, co by rozšířilo jejich botník. Na našem eshopu můžete najít širokou škálu nabízených barev, se kterými bude schopny sladit i ty nejpestřejší kousky z Vašeho šatníku.