Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Dámské kožené workery


Dámské kožené workery jsou vyráběny z kvalitního a šetrného materiálu. Přírodní kožený materiál a eko-kůže jsou odolné a lehce udržitelné. Vnitřek je vyplněný příjemným hřejivým materiálem. Bota dýchá, což znamená, že vypouští vlhkost z vnitřku boty a zároveň nevpouští vlhko zvenčí. Vašeho noha tak zůstane v teple a suchu. Obuv je na vyšší podrážce, díky které se do vnitřku nedostane vlezlý chlad a zároveň změkčuje plochu dopadu nohy. Bota je kolem nártu a kotníku pěkně zpevněná. Upravit si ji můžete pomocí vázání. Nenechte si ujít kolekci dámské kožené workery! Vybírat můžete z bohaté nabídky na Stylomat.cz za báječné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Dámské kožené workery jsou tou nejluxusnější a nejpohodlnější obuví, kterou si přeje každá žena! Nechte se zlákat kvalitou kožených worker, které vám dodají styl a komfort. Buďte stylová a originální! Dopřejte si kvalitně zpracované obuvi, která se báječně hodí ke každému vašemu outfitu. Navíc jsou určené do každého počasí. Své favoritky si vyberte z pestré nabídky, která nešetří na kvalitě na Stylomat.cz!