Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Červené workery


Červené workery jsou vyráběny z kvalitního a šetrného materiálu. Eko-kůže je lehce udržovatelná a hlavně odolná. Vnitřek je vyplněný příjemným hřejivým materiálem. Bota dýchá, což znamená, že vypouští vlhkost z vnitřku boty a zároveň nevpouští vlhko zvenčí. Vašeho noha tak zůstane v teple a suchu. Obuv je na vyšší podrážce, díky které se do vnitřku nedostane vlezlý chlad a zároveň změkčuje plochu dopadu nohy. Bota je kolem nártu a kotníku pěkně zpevněná. Upravit si ji můžete pomocí vázání. Nenechte si ujít tuto červenou kolekci a natřete to zimě v plné parádě! Vybírat můžete z bohaté nabídky na Stylomat.cz za báječné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Nechte se zlákat módním trendem ve fashion světě! Červené workery jsou báječná obuv, která dokonale rozzáří váš finální outfit. Tato barva se navíc skvěle kombinuje s ostatními. Podtrhněte svoji kreativitu různými kombinacemi nebo klaďte důraz na svoji detailnost a jednoduše je barevně slaďte s ostatními doplňky. Workery červené jsou zkrátka skvělými společnicemi zejména do zimního a přechodového období! Nezradí vás v žádném počasí!