Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Barevné workery dámské


Workery barevné dámské jsou vyráběny z kvalitního a šetrného materiálu. Eko-kůže je lehce udržovatelná a hlavně odolná. Vnitřek je vyplněný příjemným hřejivým materiálem. Bota dýchá, což znamená, že vypouští vlhkost z vnitřku boty a zároveň nevpouští vlhko zvenčí. Vašeho noha tak zůstane v teple a suchu. Obuv je na vyšší podrážce, díky které se do vnitřku nedostane vlezlý chlad a zároveň změkčuje plochu dopadu nohy. Bota je kolem nártu a kotníku pěkně zpevněná. Upravit si ji můžete pomocí vázání. Nenechte si ujít tuto barevnou kolekci a natřete to zimě v plné parádě! Vybírat můžete z bohaté nabídky na Stylomat.cz za báječné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
575 Kč575 Kč
Velikost
Barva (filtr)
Typ podpatku
Výška podpatku
Typ špičky
Materiál
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Dejte přednost barvám! Univerzální barvy ukliďte do krabic a obujte se do pestrobarevných worker, které vás ozvláštní! Popusťte uzdu své fantazii! Barevně kombinujte, jak uznáte za vhodné a staňte se módní inspirací pro vaše okolí! Vyjděte z davu šedi a ukažte se světu ve všech barvách! V tomto si na své přijdou hlavně ženy! Vybírejte z nabídky barevné workery dámské!