Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Růžové farmářky


Růžové farmářky jsou vyráběné z kvalitních materiálů, které zaručují šetrnost a odolnost. Vlhkost z venku nepropustí a zároveň vlhko z vnitřku „vydechne“ a vaše nohy budou tak v neustálém suchu i teple. Vyšší podrážka změkčí plochu dopadu nohy a zároveň nepropustí chlad. Díky stylovému šněrování si můžete upravit pevnost boty kolem nártu i kotníku, jak vám vyhovuje. Buďte stylová a trendy s růžovými farmářkami!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Růžová je zkrátka IN barva, po které sáhne každá! Buďte stylová a originální a obujte si farmářky růžové. Svůj outfit tím rozhodně rozzáříte a ozvláštníte. Navíc budete v tom nejluxusnějším komfortu. Růžové farmářky jsou navíc praktické. Báječně se hodí do jakéhokoliv terénu. Vyjděte z davu univerzálních barev, buďte originální v růžových farmářkách a ovládněte svůj fashion svět! Své favoritky vybírejte z nabídky na Stylomat.cz za báječné ceny.