Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Polobotky farmářky


Farmářka polobotka je vyráběna z kvalitních a zároveň šetrných materiálů. Ty zajistí odolnost a zabrání vlhkosti dostat se do boty. Díky pevnému materiálu budete mít také dostatečně zpevněnou nohu, a předejdete tak nepříjemnému škobrtání či vyvrknutí. Vysoká podrážka navíc změkčuje plochu dopadu nohy při chůzi a zároveň zabraňuje vniku chladu do vnitřku boty. Pracovní bota farmářka je zkrátka skvělou společnicí nejen k práci, ale také k dlouhým vycházkám do náročného terénu. Vybírat můžete z nepřeberné nabídky na Stylomat.cz za skvělé ceny.

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Tradiční kotníková obuv farmářka se stáhla do ústraní, aby dala přednost novince, polobotka farmářka! Tato praktická obuv se báječně hodí k náročným aktivitám a do každého terénu. Je nejen praktická, ale také komfortní a stylová. Tato pracovní obuv se báječně hodí jak mužům, tak i ženám. Navíc skvěle doplní ležérní outfit. Vybírat můžete z různých designů i barev. Své favoritky kupujte na Stylomat.cz ještě za výhodné ceny!