Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Nízké farmářky


Farmářky nízké jsou vyráběny z kvalitních a zároveň šetrných materiálů. Ty zajistí odolnost a zabrání vlhkosti dostat se do boty. Díky pevnému materiálu budete mít také dostatečně zpevněnou nohu, a předejdete tak nepříjemnému škobrtání či vyvrknutí. Vysoká podrážka navíc změkčuje plochu dopadu nohy při chůzi a zároveň zabraňuje vniku chladu do vnitřku boty. Nízké farmářky jsou zkrátka skvělými společnicemi nejen k práci, ale také k dlouhým vycházkám do náročného terénu. Navíc dámské nízké farmářky jsou designově vyrobené, tak aby neubylo na ženské jemnosti outfitu.

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Boty farmářky nízké jsou stylová, trendy obuv, která je zároveň pohodlná a praktická. Tuto kombinaci si navíc můžou užít i ženy. Dámské farmářky nízké se báječně hodí k dámskému ležérnímu outfitu. Farmářky nízké jsou skvělé do každého počasí i terénu. Zkrátka, tato obuv se vyplatí mít v botníku! Vybírejte z nepřeberného množství designů a barev na Stylomat.cz za výhodné ceny!