Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Modré farmářky


Modré farmářky jsou vyráběny z kvalitních a odolných materiál. Dámské kožené farmářky modré nejsou výjimkou. Materiál dýchá, tudíž nepropouští vlhkost ani chlad zvenčí a zároveň vypouští vlhkost ve vnitřku. Vaše nohy tak budou suchu a v teple. Vnitřek boty je měkký, takže vám poskytne to největší pohodlí. Dámské farmářky s kožíškem modré jsou ještě na dotek příjemnější. Kvalitní kožíšek zahřeje, a hlavně dlouho vydrží. Vyšší podrážka navíc zajistí měkkou plochu, díky které v botě vydržíte mnohem více času než u jiných bot. Díky zvýšení navíc nepropustí chlad držící se při zemi. Zkrátka a jednoduše, farmářky a zejména modré farmářky jsou tou nejlepší obuví do jakéhokoliv terénu i počasí! Vybírejte za super ceny na Stylomat.cz!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Modré farmářky si rozhodně nesmíte nechat ujít! Buďte styloví a originální v této „netradiční“ barvě, která váš outfit ozvláštní. Podtrhněte svoji kreativitu, zejména vy dámy, a slaďte barevně dámské farmářky modré s ostatními doplňky. Vybírat navíc můžete z dámské kožené farmářky modré, ve kterých se budete cítit jako v tom největším luxusu. Dámské farmářky s kožíškem modré vás zase skvěle a příjemně zahřejí během chladných dnů a nocí zimního období. Buďte svá, buďte stylová! Vyberte si svoje favoritky na Stylomat.cz za báječné ceny!