Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Maskáčové farmářky


Maskáčové farmářky jsou vyráběné z kvalitního, odolného a šetrného materiálu. Ten vypouští vlhkost ze vnitřku boty a zároveň nevpustí vlhko zvenčí. Vaše nohy ta budou v suchu i teple. Vnitřní plocha navíc poskytne vašim nohou komfort díky měkké ploše, na kterou vaše chodilo při chůzi dopadá. Vyšší podrážka zároveň vaši nohu ochrání před chladem. Díky army farmářkám můžete jít do jakéhokoliv terénu v jakémkoliv počasí a stále budete v plném komfortu. Své oblíbené si vyberte na Stylomat.cz za výhodné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Že maskáčové vzory jsou out? Omyl, opak je totiž pravdou. Maskáče válcují módní svět v různých podobách! My na Stylomat.cz vám nabízíme army farmářky, které vám rozhodně nesmí chybět! Buďte styloví a trendy. Ozvláštněte svůj ležérní outfit tímto kouskem. Na Stylomat.cz můžete vybírat své vyvolené a užívat si jejich komfort a praktičnost. Nakupujte výhodně, pokud totiž naplníte košík nad 1500 Kč, budete mít dopravu zdarma!