Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Kožené farmářky


Farmářky kožené jsou vyráběny z kvalitního koženého materiálu. Navíc jsou odolné a zabraňují vlhkosti dostat se dovnitř. Díky pevnosti materiálu budete mít také dostatečně zpevněnou nohu, a předejdete tak nepříjemnému škobrtání či vyvrknutí. Vysoká podrážka navíc změkčuje plochu dopadu nohy při chůzi a zároveň zabraňuje vniku chladu do vnitřku boty. Kožené boty farmářky jsou zkrátka skvělými společnicemi nejen k práci, ale také k dlouhým vycházkám do náročného terénu. Navíc podtrhnou luxus, který vašemu outfitu dodají. Vybírejte na Stylomat.cz za výhodné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Kožené farmářky jsou luxusní módní obuv, která se stává módním hitem posledních sezón. Buďte módní a styloví! Boty farmářky z pravé kůže budou vaším jedinečným kouskem, který vám bude každý závidět! Navíc se budete moct těšit z jejich dlouholetosti. Kožené boty farmářky jsou bezesporu skvělou obuví do každého počasí i mezisezóny!