Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Kožené boty farmářky dámské


Kožené boty farmářky dámské jsou vyráběny z kvalitního koženého materiálu. Navíc jsou odolné a zabraňují vlhkosti dostat se dovnitř. Díky pevnosti materiálu budete mít také dostatečně zpevněnou nohu, a předejdete tak nepříjemnému škobrtání či vyvrknutí. Vysoká podrážka navíc změkčuje plochu dopadu nohy při chůzi a zároveň zabraňuje vniku chladu do vnitřku boty. Dámské kožené farmářky jsou zkrátka skvělými společnicemi nejen k práci, ale také k dlouhým vycházkám do náročného terénu či klasickým procházkám městem. Navíc podtrhnou luxus, který vašemu outfitu dodají. Vybírejte na Stylomat.cz za výhodné ceny!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Luxusní dámské kožené farmářky jsou nejen praktické, ale také komfortní a stylové. A přesně takovou kombinaci bot si zaslouží každá žena! Odložte stranou kozačky, tenisky či jinou typickou každodenní obuv a nahraďte ji stylovou koženou farmářkou, která váš outfit ozvláštní! Vydejte se na procházku přírodou či městem v pohodlí a stylu!