Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Farmářky s kožíškem


: Boty farmářky s kožíškem jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které nepropustí vlhkost, ani zimu. Díky vysoké podrážce se nemusíte bát prostydnutí od nohou. Zároveň vnitřní stélka je vyráběna, tak aby vaše nohy byly v tom největším pohodlí, a vy jste v botách vydržely celý den. Kožíšek navíc příjemně zahřeje i v těch nejmrazivějších dnech. Díky vázání si navíc můžete upravit pevnost boty, tak jak vám to je nejpříjemnější. Vybírejte na Stylomat.cz za skvělé ceny z bohaté nabídky zboží.

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Farmářky s kožíškem jsou báječná obuv do zimy poskytující pohodlí i teplo. Buďte originální se zimní boty farmářky s kožíškem! Váš každodenní outfit obohatí nejen praktičností, ale také šmrncem! Zimní boty farmářky s kožíškem jsou zkrátka tou nejlepší volbou, díky které si můžete zimní radovánky užívat bezstarostně a stylově. Své favoritky můžete vybírat z nepřeberného množství na Stylomat.cz za báječné ceny. Pokud navíc naplníte košík nad 1500 Kč, obdarujeme vás dopravou zdarma!