Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Farmářky na podpatku


Farmářky na podpatku jsou vyráběny z kvalitního materiálu. Navíc jsou odolné a zabraňují vlhkosti dostat se dovnitř. Díky pevnosti materiálu budete mít také dostatečně zpevněnou nohu, kolem kotníku i nártu. Vysoká podrážka s podpatkem navíc změkčuje plochu dopadu nohy při chůzi a zároveň zabraňuje vniku chladu do vnitřku boty. Farmářky na podpatku jsou trendy módní obuví, se kterou přitáhnete pozornost během svých procházek po městě.

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Kombinace ladnosti, elegance, ležérnosti a pohodlí? To jsou přesně farmářky na podpatku. Nejen, že podtrhnou lehkost extravagance, ale dokonale završí váš outfit. Tyto boty inspirované původní pracovní obuví jsou skvělým kouskem, který byste měli rozhodně vlastnit. Proto neváhejte a vybírejte z pestré nabídky na Stylomat.cz. Pokud navíc naplníte košík nad 1500 Kč, vysloužíte si dopravu zdarma!