Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Farmářky hnědé zimní


Hnědé farmářky jsou vyráběny z kvalitního, odolného a šetrného materiálu. Vlhkost odvádí z vnitřku boty a zároveň ji dovnitř nepropouští. Vy si tak můžete užívat v suchu a teple. Díky vyšší podrážce se nemusíte bát nepříjemné vlny zimy a zároveň podrážka změkčí plochu dopadu vaší nohy. Zimní hnědé farmářky jsou vybavené zateplením, které rozhodně zahřeje. Podle typu boty si navíc můžete její přilnavost k noze upravit kvalitním a stylovým šněrováním na nártu nohy a kolem kotníku. Farmářky hnědé jsou prostě cool a nejlepší! Vybírejte na Stylomat.cz!

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Komfort, praktičnost, teplo, styl a univerzální barva! To je to pravé ořechové, co chce každý mít! Obujte se do stylových zimních hnědých farmářek, které se staly hitem letošní zimní sezóny. Nenechte si ujít tuto pohodlnou obuv, která se hodí do každého počasí! Pracovní obuv farmářky pískové jsou skvělou společnicí do jakéhokoliv terénu. Na své si přijdou i ženy. Boty farmářky dámské hnědé nízké udělají váš outfit originální a zároveň styloví. Navíc farmářky hnědé dámské lze jednoduše zkombinovat s barvami vašich doplňků. Vybírejte z nepřeberného množství na Stylomat.cz za báječné ceny a staňte se módní inspirací pro vaše okolí!