Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Černé farmářky


Černé farmářky jsou inspirované původní pracovní obuví, která byla určená do nejrůznějších terénů i počasí. Dnes si můžete jejich komfort užívat i vy! Farmářky černé jsou vyráběny z kvalitního a odolného materiálu, který nepropouští vlhko a chlad zvenčí a zároveň „vydechuje“ přebytečnou vlhkost z vnitřku, a vaše nohy zůstanou v teple a suchu. Vyšší podrážka navíc zajišťuje měkkou a komfortní plochu a nepropouští chlad. Díky vázání si můžete upravit pevnost kolem nártu i kotníku. Pracovní farmářka polobotka černá a klasické černé farmářky jsou zkrátka stylovou a trendy obuví, se kterou si užijete hodně parády.

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Farmářky černé jsou trendy módní obuv, která letí! Pokud hledáte rychlonazouvačky a boty k pohodlnému nošení jsou černé farmářky to pravé pro vás! Díky černé barvě se navíc skvěle barevně kombinuje. Černou totiž nic rozhodně nezkazíte, a to platí i u této obuvi. Navíc můžete vybírat z různých typů designů. Nenechte si ujít pracovní farmářská polobotka černá. Vybírat můžete z nepřeberného množství na Stylomat.cz za výhodně skvělé ceny!