Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Černé farmářky dámské


Černé dámské farmářky jsou vyráběné z kvalitních materiálů, které zaručují šetrnost a odolnost. Vlhkost z venku nepropustí a zároveň vlhko z vnitřku „vydechne“ a vaše nohy budou tak v neustálém suchu i teple. Vyšší podrážka změkčí plochu dopadu nohy a zároveň nepropustí chlad. Díky stylovému šněrování si můžete upravit pevnost boty kolem nártu i kotníku, jak vám vyhovuje. Buďte stylová a trendy s černými dámskými farmářkami!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Trendy módní výstřelek, který vás okouzlí a chytne za fashion duši. Buďte stylová a obujte si dámské černé farmářky. Užívejte si jejich lehkost a pohodlnost. Nebojte se vyrazit do jakéhokoliv terénu v jakémkoliv počasí. Vylepšete svůj outfit o tuto báječnou obuv. Černé dámské farmářky vám zkrátka nemohou ve vašem botníku chybět! Vybírejte z nepřeberného množství na Stylomat.cz za báječné ceny!