Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Boty farmářky zateplené


Zateplené farmářky jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které nepropustí vlhko, ani zimu, a zároveň jejich multifunkčnost zajistí odvod přebytečné vlhkosti. Díky vysoké podrážce se nemusíte bát prostydnutí od nohou. Zároveň vnitřní stélka je vyráběna, tak aby vaše nohy byly v tom největším pohodlí, a vy jste v botách vydržely celý den. Zateplení navíc zajistí příjemnou hřejivost v chladných dnech. Díky vázání si navíc můžete upravit pevnost boty, tak jak vám to je nejpříjemnější. Vybírejte na Stylomat.cz za skvělé ceny z bohaté nabídky zboží.

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Zateplené farmářky jsou báječná a praktická obuv, která se hodí do každého nešvaru počasí. Farmářky zateplené jsou nejlepší volbou do jakéhokoliv i terénu. Nechte se inspirovat touto pracovní obuví a buďte styloví! Váš každodenní outfit obohatí nejen praktičností, ale také šmrncem! Navíc si na své přijdou i ženy. Zateplené dámské farmářky jsou trendy zejména k ležérnímu stylu. Vybírejte z pestré nabídky zboží na Stylomat.cz za báječné ceny!