Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Boty farmářky vysoké


Farmářky boty vysoké kotníkové jsou vyráběny z kvalitních a zároveň šetrných materiálů. Ty zajistí odolnost a zabrání vlhkosti dostat se do boty. Díky pevnému materiálu budete mít také dostatečně zpevněnou nohu, a předejdete tak nepříjemnému škobrtání či vyvrknutí. Díky vázání si můžete pevnost kolem nártu a kotníku upravit tak, jak je vám pohodlné Vysoká podrážka navíc změkčuje plochu dopadu nohy při chůzi a zároveň zabraňuje vniku chladu do vnitřku boty. Vysoké farmářky jsou zkrátka skvělými společnicemi nejen k práci, ale také k dlouhým vycházkám do náročného terénu. Vybírat můžete z nepřeberné nabídky na Stylomat.cz za skvělé ceny.

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Vysoké farmářky jsou trendy pracovní obuví, která se báječně hodí do každého počasí i terénu. Skvěle završí váš ležérní outfit. Kromě stylu poskytují také komfort. Báječně se hodí zejména mužům, ale i ženám. Dámské farmářky vysoké rozhodně nepostrádají ženský styl. Buďte trendy, styloví a zároveň v plném pohodlí! Vybírejte na Stylomat.cz za skvělé ceny!