Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Vlněná čepice


Vlna, vlna a vlna! Jeden z nejvíce požadovaných materiálu, díky své šetrnosti, odolnosti a komfortu. Vlněná čepice je báječným doplňkem k vašemu outfitu! Navíc můžete vybírat z bohatého množství střihů a vůbec celkového designu. Ošizená není ani nabídka barev. Můžete vybírat z různorodých odstínů a kreativně je kombinovat. Staňte se módní ikonou ve vašem okolí v plném stylu!

 

Veškeré vlněné čepice, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
449 Kč899 Kč

Vlněné čepice přicházejí zpět do popředí doplňkové fashion módy! Čepice z oblíbeného a šetrného materiálu vám poskytují zejména komfort, ale také styl, který můžete vybírat z bohaté množství designů a pestrých barev. Zkuste experimentovat a tvořte různé kombinace, buďte originální a podtrhněte svoji kreativitu! Vybírat můžete z nepřeberného množství na Stylomat.cz!