Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Rasta čepice


Rasta čepice je vyráběna z kvalitního a šetrného materiálu, který vás příjemně zahřeje a poskytne to největší pohodlí. U klasicky pletených rasta čepic se nemusíte bát kousavého materiálu, ten u nás totiž rozhodně nenajdete. Vybírejte z bohatého množství designů, které nenabízí pouze klasické střihy, ale právě i ty moderní, které vás ještě více ozvláštní. Rasta čepice se báječně hodí k ležérnímu či dnes velice oblíbenému street stylu. Buďte originální a styloví!

 

Veškeré rasta čepice, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
249 Kč499 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Rasta čepice jsou báječný doplněk, který váš finální outfit ozvláštní a rozzáří! Užívejte si příjemného tepla, které tato čepice poskytne a stejně, tak i komfort, který oceníte. Buďte IN a trendy. Nebojte se extravagance a buďte originální! Vybírejte z nepřeberného množství zboží na Stylomat.cz za báječné ceny. Pokud navíc naplníte košík nad 1500 Kč, vysloužíte si dopravu zdarma!